کوش آداسی یکی از معروفترین تفریحگاه های مهم تور ترکیه می باشد . مکانهای زیبایی همچون رستوران های دریایی ، اسکله و جزیره کبوتر ، پارک ملی , معبد آدریانو دروازه هرکیولس در این شهر وجود دارند . کوش آداسی شهری مملو از کافه‌ها و بار‌های کارائوکه‌ای است که پر از برچسب‌ها و نقش و نگار تیم‌های فوتبال هستند، هتل‌ها و پلاژ‌های شنا، مراکز خرید و غرفه‌های خالکوبی. قیمت‌ها در این شهر کمی بالا هستند.

kusadasi
اما بهترین فصل سفر به کوش آداسی از 15 خرداد الی 15 شهریور میباشد. البته گرانترین فصل سفر از 15 تیر تا 15 شهریور میباشد اما چنانچه بتوانید اواخر اردیبهشت ماه تا اوسط خرداد ماه به کوش آداسی سفر کنید از لحاظ قیمتی بسیار به نفع شما خواهد شد. همچنین در این زمان آب و هوای بسیار معتدل و مطلوبی در انتظار شما خواهد بود. بسیاری از ایرانیان در تعطیلات عید به ترکیه سفر میکنند اما در این موقع از سال هنوز استفاده از تفریحات آبی تا حد بسیار زیادی مقدور نمیباشد.
یک مرکز خرید معروف به نامKuş واقع در محله کاله ایچیKaleichi است که سرگرمی هایی نیز برای تمام شب دارد.در خارج از شهر کوش آداسی در مسیری که به شهر بدروم میروند در ناحیه سکه ، Outlets است که در آنجا هم میتوانید خرید کنید. فاصله آن از شهر کوش آداسی حدود 40 دقیقه است. در آنجا میتوانید مارکهایی مثلAdidas, Nike, Benetton, Billabong, Levis را پیدا کنید.
از مناطق توریستی کوش آداسی می توان به بنادر، قایق های تفریحی و ناوها ، پلاژها ، گوورجین آداسی ، غار کاراجا ، پارک ملی دلتای آیدین - بیوک مندرس و پارک ملی Peninsulaاشاره نمود .


برچسب‌ها: مارماریس بهتره یا کوش آداسی٬ کدام هتل کوش آداسی به
+ نوشته شده در 93/11/23ساعت 20:54 توسط مهدی |

Preikestolen که از معروف ترین جاذبه های توریستی نروژ است، در نوع خود به عنوان یکی از برترین و شاید دلهره آورترین مناظر دنیا نیز محسوب می شود. این مکان دیدنی در عین شگفت انگیز بودن، محرکی است برای گردشگران تا ارتفاع 1000 متری آنرا فتح کنند.

نروژ
چراکه در طول چهار ماه تابستان سال 2009 حدود 130000 نفر از آن بازدید کردند و هرساله برای بازدید از این مکان اشتیاق بیشتری را برای توریست های دنیا بوجود می آورد.
مساحت سطح بالای این صخره که تقریبا مسطح است، حدود 25 متر (82 فوت) مربع است. برای رسیدن به لبه پرتگاه یا همان بالاترین سطح صخره Preikestolen حدود 3.8 کیلومتر پیاده روی لازم است که حدود 3 الی 4 ساعت زمان نیاز دارد.


برچسب‌ها: جاذبه توریستی نروژ, نروژ, Preikestolen جاذبه توریستی نروژ, مکانهای دیدنی نروژ, اماکن دیدنی نروژ
+ نوشته شده در 93/11/13ساعت 21:37 توسط مهدی |